Opolklima

Opolklima od 1999 r. dostarcza klientom kompleksowe rozwiązania w takich dziedzinach jak:

  • chłodnictwo
  • klimatyzacja
  • wentylacja
  • pompy ciepła
Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem
Oferujemy kompleksową obsługę z zakresu klimatyzacji. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, projekt, sprzedaż, montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Pomożemy Ci dobrać klimatyzator dopasowany do Twoich potrzeb. Wykonamy montaż klimatyzacji z zachowaniem najwyższych standardów, niezależnie od tego czy potrzebujesz klimatyzator do domu czy też do biura. Zapewnimy odpowiedni i zdrowy klimat w sklepie, restauracji, hotelu bądź sali fitness czy też serwerowni.

Realizujemy zlecenia dla dużych firm i korporacji, dla domów jednorodzinnych i mieszkań. Wszystkie klimatyzacje montujemy z wykorzystaniem markowych podzespołów.

Zespół Opolklima
Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą, posiadającą wszelkie niezbędne uprawnienia. Dbamy o stałe podnoszenie kwalifikacji naszego zespołu, który uczestniczy w licznych specjalistycznych szkoleniach i kursach zdobywając wymagane certyfikaty.

Posiadamy profesjonalne narzędzia, flotę pojazdów, profesjonalne zaplecze serwisowe i magazynowe. Dokładamy wszelkich starań aby świadczone przez nas usługi spełniały najwyższe standardy jakości.

Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oraz montażu instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i grzewczych pozwala nam na świadczenie usług najwyższej jakości na terenie całego kraju. Wykonujemy także prace związane z gwarancyjnym
i pogwarancyjnym serwisem klimatyzacji oraz wentylacji, a także ogrzewania i pomp ciepła.

Opolklima © 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone. Przygotowanie Ludio